Dziękujemy za współpracę drużynie Team Blue – Academy

 

Kończymy współpracę z zawodnikami „Team Blue – Academy”. Drużyną, która przez ostatnie pół roku reprezentowała sekcję Piast Gliwice Esports w grze Counter-Strike: Global Offensive.

 

Adrian „Alcest” Chyziak, Paweł „Bambitto” Borkowski, Kamil „miNNNi” Łataś, Szymon „Mlekooo” Mlekiciki, Tomasz „Totty” Kamiński oraz trener Sebastian „Redbearddd” Olczyk oficjalnie zakończyli swoje kontrakty. Wymienieni zawodnicy przez sześć miesięcy godnie i z należytą starannością reprezentowali barwy naszej sekcji, dając nam powody do dumy i zadowolenia. Byli pierwszym zespołem CS:GO, który rozpoczął swoją współpracę z klubem piłkarskim oraz pierwszą drużyną e-sportową zakontraktowaną przez Niebiesko-Czerwonych. Swoim zaangażowaniem i doświadczeniem przyczynili się do uruchomienia i rozwoju sekcji e-sportowej w dywizji CS:GO Piasta Gliwice Esports.

 

Jest nam ogromnie miło, że pomimo wielu trudności wspólnie odkrywaliśmy i poznawaliśmy tajniki wyczynowego e-sportu. Czas, który spędziliśmy razem na obozach czy turniejach oraz meczowe wspomnienia, które na zawsze pozostaną w naszych myślach – to nieoceniona wartość naszej współpracy. Jesteście świadectwem niebiesko-czerwonych wartości – profesjonalizmu i zaangażowania. Praca z Wami była dla nas wyzwaniem i olbrzymią przyjemnością.

 

W imieniu wszystkich zawodników, trenerów i działaczy życzymy Wam wszystkiego dobrego na nowej, e-sportowej drodze. Bądźcie pełni pasji i charakteru w osiąganiu dalszych sukcesów i realizacji Waszych marzeń.

Dane kontaktowe (Media Contact Information):

Mateusz Brzyżkiewicz, mobile: +48 883 418 071, m.brzyzkiewicz@piast-gliwice.pl