Ferie z FIFA

W dniach 29.01- 02.02 i 05.02-09.02.2018 w lokalu Red Web przy ul. Zubrzyckiego 18 w Gliwicach (nad ING) w ramach Ferii z e-sportem, odbywają się   „Ferie z FIFA.”

Podczas  „Ferii z FIFA” w specjalnie przygotowanej strefie macie okazję do nauki gry w FIFA18. Pokażemy Wam m.in. stałe fragmenty gry, sztuczki techniczne oraz skuteczną grę w obronie. Będziecie mogli spróbować swoich sił podczas rywalizacji z innymi uczestnikami. Organizowane będą także mini turnieje. W wybrane dni istnieje także możliwość poznania oraz rywalizacji z Zawodnikami sekcji e-sportowej Piasta Gliwice.

Poza strefą FIFY organizatorzy przewidzieli:

  • Strefę gamingową, w której  można zagrać w grupie w takie tytuły jak League of Legends czy Counter-Strike,

  • Strefę aktywności ruchu, w której  znajduję się stół do tenisa oraz rzutki. Do dyspozycji jest także PS4 Move, na którym można skorzystać z nowych technologii,

  • Strefę gier planszowych.

Gry planszowe  to idealna forma integracji, relaksu i wzajemnego poznawania.  W RedWeb znajdziecie gry: przygodowe, ekonomiczne, strategiczne, fantasy, wojenne i logiczne.

Jako partner tego wydarzenia wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wejście na „Ferie z FIFA” jest bezpłatne natomiast na pozostałe strefy uprawniać będzie PASZPORT, który jest do nabycia w dwóch wersjach, więcej szczegółów znajdziecie tutaj <http://bit.ly/RedWeb>