We wtorek, 12 grudnia, przed wyjściem na stadion piłkarzy Piasta Gliwice i Legii Warszawa odbył się mecz pokazowy zawodników FIFA18 tych klubów. Barwy gospodarzy reprezentował Jakub „Mrowinho97” Mrowicki a jego przeciwnikiem ze stołecznego klubu był Michał „sroka” Srokosz.

Nastąpiła jednak zmiana co do sposobu rozegrania pojedynku, bowiem pierwszy showmatch z Wisłą Płock odbył się w trybie H2H offline BO3, a w tym spotkaniu zawodnicy zagrali dwumecz w trybie FIFA Ultimate Team oraz mecz pokazowy w trybie 85 klubami, które reprezentują na co dzień.

W pierwszym przypadku zawodnicy rozegrali mecze składami, którymi zwykle grają. Oba zespoły były mocne, jednak lepszy okazał się reprezentant Legii Warszawa wygrywając oba mecze, pierwszy 1:3, a drugi 1:4.

W kolejnym pojedynku gracze zmierzyli się klubami Piast Gliwice oraz Legia Warszawa. Tym razem lepszy był Jakub „Mrowinho97” Mrowicki, wychodząc z niego zwycięsko 2:1.

 

Gratulujemy obu zawodnikom, jak również dziękujemy za przyjecie wyzwania przez Legię Warszawa. Pragniemy także podziękować sponsorom, bez których wydarzenie nie miałoby miejsca. Powtórkę z całego wydarzenia możecie obejrzeć tutaj.

Jeżeli jesteście zainteresowani takimi wydarzeniami i chcecie, żeby było ich więcej śledźcie nas na naszych social mediach: Facebook oraz Twitter